
Гойдалка садова з регулюючим дахом для дітей Bambi M 4019-4 Синій
Продавець: Velotrend
2 099 ₴2 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4019-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гойдалка садова з регулюючим дахом для дітей Bambi M 4019-4 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 1170 мм |
| Глубина | 1060 мм |
| Глубина сиденья | 300 мм |
| Комплектация навесом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса | металл |
| Материал навеса | ткань |
| Опора | 4 ножки |
| Состояние | Новое |
| Тип качели | 2-х местная не раскладная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 750 мм |
| Ширина спинки | 700 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-04-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


