
Гровер DIN 7980 М10 Набір 100 шт ЦБ Spec
Продавець: Инструменты
100 ₴200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17P20000007P10200001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гровер DIN 7980 М10 Набір 100 шт ЦБ Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шайбы | Пружинная (гровер) |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Материал шайбы | Сталь |
| Наружный диаметр | 16 мм |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Толщина шайбы | 2.5 мм |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Класс прочности | 430HV |
| Количество в упаковке, шт | 100 |
| Метрическая резьба, М | 10 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Пружинные (гроверы) |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



