
Гровер DIN 7980 М8 Набір 200 шт ЦБ Spec
Продавець: Инструменты
200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 17P20000007P08200001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гровер DIN 7980 М8 Набір 200 шт ЦБ Spec». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Spec |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шайбы | Пружинная (гровер) |
| Внутренний диаметр | 8 мм |
| Материал шайбы | Сталь |
| Наружный диаметр | 12.7 мм |
| Покрытие | Цинк |
| Состояние | Новое |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Толщина шайбы | 2 мм |
| Гарантийный срок | 14 дней |
| Класс прочности | 430HV |
| Количество в упаковке, шт | 200 |
| Метрическая резьба, М | 8 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Тип | Пружинные (гроверы) |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-27




