
Ігрова приставка Денді 620 ігор Mini Sfc Дитяча ігрова консоль
Продавець: Kanctovar
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 620/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігрова приставка Денді 620 ігор Mini Sfc Дитяча ігрова консоль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип приставки | Портативная |
| Линейки | Dendy |
| Сенсорный экран | Нет |
| Жесткий диск | Нет |
| Интерфейсы | AV-выход |
| В комплект входит | Сетевой адаптер, Джойстики, AV-кабель, Инструкция, Игровая приставка |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Английский |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Вес | 140 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



