
Ігрова приставка Денді 620 ігор Mini Sfc Дитяча ігрова консоль
Продавець: Velotrend
499 ₴699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 620/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ігрова приставка Денді 620 ігор Mini Sfc Дитяча ігрова консоль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| В комплект входит | Сетевой адаптер, Инструкция, Джойстики, AV-кабель, Игровая приставка |
| Вес | 140 г |
| Высота | 110 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Жесткий диск | Нет |
| Интерфейсы | AV-выход |
| Линейки | Dendy |
| Сенсорный экран | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип приставки | Портативная |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 140 мм |
| Язык издания | Английский |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-21
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2025-11-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності