
Ігровий геймпад з екраном, 520 ігор, від USB, S10 / Портативна ігрова приставка / Консоль для телевізора
Продавець: HUGO
399,24 ₴570,35 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576003
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий геймпад з екраном, 520 ігор, від USB, S10 / Портативна ігрова приставка / Консоль для телевізора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип приставки | Портативная |
| Диагональ экрана | 3 дюйм |
| Сенсорный экран | Нет |
| Питание | Li-Ion |
| Время работы | 3 час |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Английский |
| Ширина | 158 мм |
| Высота | 58 мм |
| Глубина | 138 мм |
| Встроенные игры | 520 |
| Особенности | Встроенный динамик |
| нтерфейс зарядки и подключения | Micro USB |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21
Діти в захваті. Дякую вам.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності