
Ігровий набір інструментів LimoToy M 0447 U/R Іграшковий столик з лотком для інструментів
Продавець: Kanctovar
1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: M 0447 U/R
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір інструментів LimoToy M 0447 U/R Іграшковий столик з лотком для інструментів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ігровий набір інструментів із 20 предметів у пластиковій валізі T010 Іграшковий набір інструментів

Ігровий набір інструментів «Автосервіс» (двигун вантажівки, на радіокеруванні, звук, підсвічування) 008-979

Ігровий набір інструментів Автосервіс (61 деталь, звук, підсвічування, коробка передач, інструменти) 008-977
📋 Технічні характеристики
| Производитель | LimoToy |
| Тип | Набор инструментов |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 31-50 |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 460 мм |
| Длина | 255 мм |
| Высота | 750 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-08
Супер майстерня, гарна якість пластику, цікаві деталі, за такі гроші топ.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


