
Ігровий набір інструментів Автосервіс (61 деталь, звук, підсвічування, коробка передач, інструменти) 008-977
Продавець: Круті тачки
1 894 ₴2 526 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 008-977
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір інструментів Автосервіс (61 деталь, звук, підсвічування, коробка передач, інструменти) 008-977». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 510 мм |
| Длина | 360 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор инструментов |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 390 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-22
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності





