
Ігровий намет-замок для дітей, 120x120x140 см, з сумкою-чохлом / Намет дитячий / Намет ігровий / Намет для дітей
Продавець: HUGO
835,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234586912
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий намет-замок для дітей, 120x120x140 см, з сумкою-чохлом / Намет дитячий / Намет ігровий / Намет для дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Палатка |
| Размещение | В помещении |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Высота | 1400 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-23
Замовлення оформила в неділю, в понеділок і вівторок ніхто не зв'язався. Після того як сама їм зателефонувала, виявилось що відправлення скоріш за все буде в суботу.Якби одразу повідомили цю інформацію, обрала би інший товар який є в наявності, або шукала б більш відповідального продавця. Я прекрасно розумію що перед святами великий попит, але не зв'язуватися з покупцем і не повідомляти що терміни відправки будь дуже довгі це не серйозно. Витратила час дарма, а вже б могла мати товар на руках
Переваги
Товару не було в наявності