
Ігровий тир для дітей "Мишеня" Joy Acousto-Optic Hamster 1970A / Дитяча гра з бластером та мішенню
Продавець: HUGO
659,19 ₴941,7 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності410 замовлень
Артикул: 234565872
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий тир для дітей "Мишеня" Joy Acousto-Optic Hamster 1970A / Дитяча гра з бластером та мішенню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Материал | Пластик |
| Цвет | Коричневый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 26 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Нет |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 163 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності