
Імпульсний блок живлення 24V, 20A / Мережевий блок живлення / Універсальний адаптер живлення для світлодіодних стрічок
Продавець: HUGO
857,03 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 123462403
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Імпульсний блок живлення 24V, 20A / Мережевий блок живлення / Універсальний адаптер живлення для світлодіодних стрічок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Імпульсний блок живлення AC-DC 12V 3.5A 40W Блок живлення для LED ламп з пасивним охолодженням

Імпульсний блок живлення AC-DC 24V 10A 250W Блок живлення для LED ламп з пасивним охолодженням

Імпульсний блок живлення 12V, 25A, METAL Long / Блок живлення для світлодіодної стрічки / Мережевий блок живлення

Імпульсний блок живлення 24V, 30A, METAL / Мережевий зарядний пристрій / Блок живлення адаптер
📋 Технічні характеристики
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальное входное напряжение | 24 В |
| Выходной ток, не более | 20 А |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Тип охлаждения | Активный |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Бытовой |
| Длина | 215 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-25
Ціна на пром одна 1188, на НП 1222... Не зрозуміло... Продавець зателефонуйте мені будьласка. Приблизна сумарна різниця на двох блоках 33 грн.
Переваги
Ціна вище заявленої2025-11-16
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності