
Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 12V/10A з LED дисплеєм
Продавець: Velotrend
799 ₴899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 8608/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 12V/10A з LED дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Зарядний пристрій автомобільного акумулятора 12V-24V, 10A / Імпульсний зарядний пристрій акумуляторів

Імпульсний зарядний пристрій для акумулятора 12V, 6А, 265В / Зарядка для акумулятора / Розумне зарядне

Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора різних типів з дисплеєм 12В 5А

Імпульсний зарядний пристрій для акумуляторів 12 V 6 А Інтелектуальне заряджання авто, мото, скутерів Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Производитель | EAFC |
| Высота | 75 мм |
| Длина | 55 мм |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания, Защита от перегрева |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Масса | 0.41 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Ток заряда | 10 А |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 145 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-15
Переваги
Актуальний опис2025-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-19
2025-10-21
Переваги
Швидко відправили