
Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора різних типів з дисплеєм 12В 5А
Продавець: Velotrend
699 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 2134/AND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора різних типів з дисплеєм 12В 5А». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Зарядний пристрій автомобільного акумулятора 12V-24V, 10A / Імпульсний зарядний пристрій акумуляторів

Імпульсний зарядний пристрій для акумулятора 12V, 6А, 265В / Зарядка для акумулятора / Розумне зарядне

Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 12V/10A з LED дисплеєм

Імпульсний зарядний пристрій для акумуляторів 12 V 6 А Інтелектуальне заряджання авто, мото, скутерів Лучшая цена
📋 Технічні характеристики
| Производитель | AGM |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ток заряда | 5 А |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 85 мм |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Ручка для переноса | Нет |
| Тип индикатора | Дисплей |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-18
дякую!!! Іду отримувати.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності