
Інфрачервона плита СВ-1322, 2000Вт, 1 конфорка / Електрична плита одноконфоркова / Електроплита настільна
Продавець: HUGO
925,19 ₴1 321,7 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234589833
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інфрачервона плита СВ-1322, 2000Вт, 1 конфорка / Електрична плита одноконфоркова / Електроплита настільна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид плиты | Настольная |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Дисплей | Да |
| Количество электрических конфорок | 1 |
| Крышка | Нет |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Тип нагревательных элементов | Индукционные |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-13
Клоуны 7 дней не могут отправить товар. Кормят одинаковыми обещаниями. Хотя тут я клоун, бо верил им. Не рекомендую !
Переваги
Відправляли довше обіцяного