
Інтерактивна іграшка для котів "Пташка", з USB / Літаюча пташка для кота / Гра-дражнилка для котів
Продавець: HUGO
456 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234580326
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка для котів "Пташка", з USB / Літаюча пташка для кота / Гра-дражнилка для котів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Інтерактивна іграшка для кішок з підсвічуванням, зелена, 5 см, USB / М'ячик інтерактивний для тварин

Інтерактивна іграшка для кішок з підсвічуванням, 5см, USB, помаранчева / М'ячик інтерактивний для тварин

Інтерактивна іграшка для кота "Злови мишку" з кігтеточкою, Зелена / Котяча іграшка з кігтедралкою

М'яка іграшка-нічник "Дихаючий Слоник" 30см, від батарейок / Інтерактивна іграшка для сну / Дихаюча іграшка для дітей
📋 Технічні характеристики
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 65 мм |
| Длина | 130 см |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал | Нейлон |
| Размер породы животных | Без ограничений |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-25
Птичка пришла без провода от зарядки, и не летает как сказано на сайте, зарядить нет возможности от недостатка провода в коробке, и в поиске нет звука и не летает как сказано, очень опечалена такой посылкой
Переваги
Товар не відповідав опису