
Інтерактивна іграшка гірка-трек із підіймачем Small-Duck 6 каченят на гірці з музикою HP227
Продавець: HappyHouse
209 ₴278,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 3UTENKANAGORKE
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка гірка-трек із підіймачем Small-Duck 6 каченят на гірці з музикою HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Уточки |
| Состояние | Новое |
| Вес | 200 |
| Высота | 6 мм |
| Длина | 25 мм |
| Количество | 6 |
| Ширина | 14 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-16
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2026-03-12
Рекомендую
