
Інтерактивна іграшка гірка-трек із підіймачем Small-Duck 6 каченят на гірці з музикою SN27
Продавець: Sense
206 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 3UTENKANAGORKE
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка гірка-трек із підіймачем Small-Duck 6 каченят на гірці з музикою SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Материал | Пластик |
| Тип | Горка |
| Вес | 200 |
| Количество | 6 |
| Длина | 25 мм |
| Высота | 6 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Персонажи | Уточки |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20
Переваги
Товар не відповідав опису