
Інтерактивна іграшка Мотоцикл з ефектами, від батарейок, YJ388 / Мотоцикл-трансформер / Іграшковий мотоцикл
Продавець: HUGO
384,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234574917
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка Мотоцикл з ефектами, від батарейок, YJ388 / Мотоцикл-трансформер / Іграшковий мотоцикл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Ширина | 11 мм |
| Длина | 23 мм |
| Высота | 8.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Тип | Мотоцикл |
| Количество | 1 шт |
| Тип питания | Батарейки |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-02
Замовленням задоволена, чудова іграшка. Дитина задоволена ☺️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності