
Інтерактивна іграшка повторюшка-Darkwing duck SN27
Продавець: Sense
174 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 790DDTRNGRSHK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка повторюшка-Darkwing duck SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Желтый |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты, Воспроизведение звуков/фраз людей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Вес | 180 |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-25
Замовляла іграшку качку повторюшку.Іграшка мала бути вдіта, працювати на батарейках, прийшла без одягу, працює від зарядки але не говорить та не співає, як було написано в описі.Відправила назад.Гроші повернули, дякую.Надалі хочу побажати продавцеві, щоб був уважнішим до товару, коли відправляє.
Переваги
Товар не відповідав опису