
Інтерактивна іграшка повторюшка-Darkwing duck YU227
Продавець: YouShine
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 790DDTRNGRSHK
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка повторюшка-Darkwing duck YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Желтый |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Мелодии, Воспроизведение звуков/фраз людей, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Вес | 180 кг |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-12
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності