
Інтерактивна м'яка іграшка Мишеня 30 см з 8 аудіо-казками українською мовою Limo Toy FT 0033 Сірий
Продавець: Kanctovar
1 269 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FT 0033
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна м'яка іграшка Мишеня 30 см з 8 аудіо-казками українською мовою Limo Toy FT 0033 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Зайчик у Полуниці Інтерактивна м'яка іграшка

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка

Світиться і говорить плюшевий ведмедик Тедді з серцем Інтерактивна м'яка іграшка, що говорить

Дитяча музична м'яка іграшка-нічник дихаючий Капібара Інтерактивна м'яка іграшка
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Тип | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский |
| Высота | 30 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Количество | 1 шт |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| Высота упаковки | 305 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-02



