
Інтерактивний мат для дітей 77х66х77см / Ігровий килимок дитячий / Килимок для розвитку дітей
Продавець: HUGO
495,19 ₴707,41 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234586882
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивний мат для дітей 77х66х77см / Ігровий килимок дитячий / Килимок для розвитку дітей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 770 мм |
| Возраст | От 3 мес |
| Длина | 770 мм |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Ткань |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 660 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-01
Прийшов зовсім інший товар ніж я замовила після тижня очікування
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного