
Інтерактивний робот-собака на радіокеруванні, Smart Dog / Акумуляторний собака робот з пультом
Продавець: HUGO
2 413,48 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234578501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Інтерактивний робот-собака на радіокеруванні, Smart Dog / Акумуляторний собака робот з пультом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 20 см |
| Длина | 31 см |
| Материал | Комбинированный |
| Особенности | Движимая, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 16 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-28
Жах! Після отримання замовлення мені не зателефонували! Поки сама не стала турбуватись і з'ясовувати чому і досі не відправили. Пообіцяли відправити але так цього і не зробили! Досі очікую дитина без подарунка на свято! Безвідповідальні ! Таких продавців слід видаляти з платформи щоб не дурити людям голови і не підставляти!
Переваги
Товар не відправили