
Інвертор чистої синусоїди 600 Вт, UKC AC/DC 12В-220В / Автомобільний перетворювач напруги
Продавець: HUGO
2 350,21 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234569755
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Інвертор чистої синусоїди 600 Вт, UKC AC/DC 12В-220В / Автомобільний перетворювач напруги». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1200 Вт |
| Ток холостого хода | 0.4 А |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-12-22
Быстро, чётко.Спасибо!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-15
Инвертор г... но. После нагрузки 10ватт пошол дым.не рекомендую товар этого прлдавца!
Переваги
Товар не відправили2025-12-11
Прийшов, не працює, повернути не можу, морозяться
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-07
Произошло короткое замыкание в инверторе, но продавец проверил товар и вернул деньги. Поэтому 4 звезды за добросовестность.А так это китайский инвертор по низу рынка, так что выбор за вами.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-11-25
2025-11-18
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності