
Інвертор постійного струму AC/DC 2000Вт 12В SSK / Перетворювач напруги 12220 / Автомобільний інвертор
Продавець: GoodChoise
3 214 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234569757
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Інвертор постійного струму AC/DC 2000Вт 12В SSK / Перетворювач напруги 12220 / Автомобільний інвертор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.912 кг |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| КПД, не менее | 90 % |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Частота | 50 Гц |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-02-18
Все четко

