
Перетворювач напруги 4000W, AC/C, 24V, AR-4000М / Автомобільний інвертор постійного струму
Продавець: HUGO
3 435,61 ₴4 908,02 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234591199
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перетворювач напруги 4000W, AC/C, 24V, AR-4000М / Автомобільний інвертор постійного струму». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 8000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Виды индикации | Звуковая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 4000 Вт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-08
Поділюсь своїм враженням про даний магазин. Придбав інвертор 24/220, ціна, наявність, відправка - все ок. Трохи покористувавшись, 11 днів, зрозумів, що він мені не підходить по технічним характеристикам. Звернувся до магазину, або обміняти або повернути гроші. Магазин без проблем розпочав процедуру повернення. З моменту отримання товару магазином до повернення коштів, пройшло 4 доби. Мабуть хотілось би трохи швидше, але головне, що чесно все. Дякую
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності