
IP камера відеоспостереження в патрон 4МР, E27, Sq02 / Подвійна камера / WI FI камера / Бездротова камера
Продавець: HUGO
515,63 ₴736,61 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності220 замовлень
Артикул: 234573590
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «IP камера відеоспостереження в патрон 4МР, E27, Sq02 / Подвійна камера / WI FI камера / Бездротова камера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Вулична IP камера відеоспостереження із сонячною панеллю WiFi, tp8 v380 pro solar / Поворотна камера

Автономна вулична 4G камера 3MP V380 на сонячній батареї / Поворотна IP камера відеоспостереження

Вулична IP камера відеоспостереження з віддаленим доступом CAMERA CAM 6 WIFI 360/90 2,0mp / Поворотна IP камера

Бездротова WIFI камера з датчиком руху, нічним спостереженням I-100AG / Внутрішня IP камера відеоспостереження
📋 Технічні характеристики
| Тип камеры | Wi-Fi |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Формат сжатия | H.264 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Переключение режимов "День/ночь" | Программное |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 20 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Количество мегапикселей | 4 Мп |
| Обнаружение движения | Да |
| Микрофонный вход | Да |
| Беспроводной интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 355 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Питание | Сеть 220В |
| Напряжение | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 200 г |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-05
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2025-11-14
2025-11-13
Норм