
Карусель для спецій 16 відсіків Marble, Чорна / Набір для спецій із підставкою / Емності для приправ
Продавець: HUGO
685,04 ₴978,63 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності190 замовлень
Артикул: 234566830
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Карусель для спецій 16 відсіків Marble, Чорна / Набір для спецій із підставкою / Емності для приправ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Набір для спецій 16 баночок, Spice carousel R66-16 / Органайзер для спецій на обертовій підставці / Карусель для спецій

Набір для спецій 20 баночок (34х18см) / Баночки для спецій / Карусель для спецій та приправ / Органайзер для спецій

Набір для спецій 6 баночок на підставці Spice carousel / Карусель для спецій / Баночки для спецій

Набір для спецій 20 баночок (34х18см) + Спрей для олії 100 мл / Баночки для спецій / Карусель для спецій
📋 Технічні характеристики
| Материал | Стекло |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество емкостей | 16 |
| Тематика декора, рисунка | Орнамент |
| Тип | Набор для специй |
| Подставка для набора | 1 шт |
| Высота подставки | 27.5 см |
| Ширина подставки | 18.5 см |
| Размер баночки | 9.5х4 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-10
Переваги
Гарне обслуговування2026-03-03
Доброго дня! Ваш відгук дуже важливий для нас. Дякуємо, що залишили свої враження — чекаємо вас знову!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-02-27