
Каталка-толокар 2 в 1 з батьківською ручкою з сигналом та музикою на 6 мелодій Bambi M 3503A-8 Рожевий
Продавець: Kanctovar
2 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3503A-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар 2 в 1 з батьківською ручкою з сигналом та музикою на 6 мелодій Bambi M 3503A-8 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Ручка для родителей, Мелодии |
| Длина | 68 см |
| Ширина | 28 см |
| Высота | 89.5 см |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Нагрузка | 20 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-11
Переваги
Швидко зв'язались



