
Каталка-толокар з батьківською ручкою Volkswagen та підсклянником для пляшки Bambi 651-1 Білий
Продавець: Kanctovar
2 919 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 651-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каталка-толокар з батьківською ручкою Volkswagen та підсклянником для пляшки Bambi 651-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 5728L-1 Білий

Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-7 Помаранчевий

Дитячий Джип каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 4845-6 Жовтий

Дитячий Джип каталка-толокар з батьківською ручкою та музикою Bambi M 4845-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Ручка для родителей, Световые эффекты, Мелодии |
| Длина | 66 см |
| Ширина | 28 см |
| Высота | 85.5 см |
| Вес | 4.2 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Нагрузка | 25 кг |
| Руль | звук, работает от 2-х батареек АА (в комплект не входят) |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-28
Переваги
Гарне обслуговування


