
Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-7 Помаранчевий
Продавець: Kanctovar
5 519 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5788EBLR-7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-7 Помаранчевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою та дверима, що відкриваються Bambi M 4180EBLRS-2 Чорний

Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою і дверима, що відкриваються Bambi M 4180EBLRS-3 Червоний

Дитячий електромобіль Mercedes на радіокеруванні із звуковими ефектами Bambi M 4560EBLR-1 Білий

Дитячий електромобіль Mercedes з музикою та потужним мотором Bambi M 5098EBLR-2 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Ручка для родителей, Мелодии |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Допустимая нагрузка | 23 кг |
| Максимальная скорость | 4 км/ч |
| Аккумулятор | 6V/7AH |
| Два мотора | 2х14W / 6V |
| Панель | MP3, USB, bluetooth |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-07
Все соответствует описанию, пришло быстро , хорошо упаковано , ребёнок счастлив
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


