
Кавомолка електрична 220 В, 1200 Вт, 300 мл, BITEK BT-7101R / Побутова кавомолка / Подрібнювач кавових зерен
Продавець: GoodChoise
449 ₴641,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588223
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавомолка електрична 220 В, 1200 Вт, 300 мл, BITEK BT-7101R / Побутова кавомолка / Подрібнювач кавових зерен». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Кавомолка електрична 220 В, 1000 Вт, 200 мл, BITEK BT-7122 / Електрокавомолка побутова / Подрібнювач кавових зерен

Кавомолка електрична 220 В, 1200 Вт, 300 мл, BITEK BT-7101R / Побутова кавомолка / Подрібнювач кавових зерен

Кавомолка електрична 220 В, 500 Вт, 200 мл, BITEK BT-7125 / Електрокавомолка / Подрібнювач для кави та спецій

Кавомолка електрична 220В 600Вт BITEK BT-7110 30000 об/хв для подрібнення продуктів
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Назначение | Бытовое |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 300 г |
| Регулировка степени помола | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Источник питания | Электричество |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Материал жерновов | Металл |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06
Вітаємо! Дякуємо за щирі слова. Ваші відгуки допомагають нам рости і ставати кращими кожного дня!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності