
Кавомолка електрична 220 В, 500 Вт, 200 мл, BITEK BT-7125 / Електрокавомолка / Подрібнювач для кави та спецій
Продавець: HUGO
395 ₴564,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234588252
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавомолка електрична 220 В, 500 Вт, 200 мл, BITEK BT-7125 / Електрокавомолка / Подрібнювач для кави та спецій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Кавомолка електрична 220 В, 1000 Вт, 200 мл, BITEK BT-7122 / Електрокавомолка побутова / Подрібнювач кавових зерен

Кавомолка електрична 220 В, 1200 Вт, 300 мл, BITEK BT-7101R / Побутова кавомолка / Подрібнювач кавових зерен

Кавомолка електрична 220В 600Вт BITEK BT-7110 30000 об/хв для подрібнення продуктів

Кавомолка електрична 220В 280Вт BITEK BT-6813 підходить для подрібнення кави, спецій, горіхів.
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BiTEK |
| Назначение | Бытовое |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 200 г |
| Регулировка степени помола | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Источник питания | Электричество |
| Блокировка включения при снятой крышке | Да |
| Материал жерновов | Металл |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-28
Переваги
Гарне обслуговування