
Кавомолка електрична Polisher XL-742 / Металевий млин універсальний / Подрібнювач для спецій і кави
Продавець: HUGO
289,1 ₴413 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234570443
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Кавомолка електрична Polisher XL-742 / Металевий млин універсальний / Подрібнювач для спецій і кави». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение | Бытовое |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Ножевая |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 50 г |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 198 мм |
| Ширина | 94 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-22
Прислали,бракованную кофемолку(сразу же нагрелась) и пошел дым.Для обмена шлют в чат бот ,который требует прислать видео,короче" все для людей".Не советую этот магазин .
Переваги
Товар не відповідав опису2026-01-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29
ок ок
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності