
Кавоварка електрична 0,5л, 600Вт, R102S, Блакитний / Турка з автовідключенням / Турецький кавник для дому
Продавець: HUGO
489,22 ₴698,88 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234568464
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кавоварка електрична 0,5л, 600Вт, R102S, Блакитний / Турка з автовідключенням / Турецький кавник для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Встраиваемая техника | Нет |
| Назначение | Бытовое |
| Тип управления | Механическое |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Объем | 0.5 л |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Цвет корпуса | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Приготовление молочных напитков | Автоматическое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-02
Дякую за за мовлення. Відправлено замовлення так як обіцяли.Товар я так розумію не був в наявності тому відправка була пізніше так як попередили. Продавця рекомендую. Купую товар не вперше. Поки що все гаразд.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна