
Кемпінговий ліхтар 8 Вт, 2800 mAh, 7048C, Білий / Аварійна лампа / Портативна лампа на акумуляторі / Ліхтар для дому
Продавець: HUGO
564,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234582867
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кемпінговий ліхтар 8 Вт, 2800 mAh, 7048C, Білий / Аварійна лампа / Портативна лампа на акумуляторі / Ліхтар для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Лампа |
| Применение освещения | Для внутрених помещений, Для наружного освещения, Освещение безопасности |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Количество ламп | 1 шт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет рассеивателя | Белый |
| Режим работы | Аварийный |
| Напряжение | 8 В |
| Количество сторон подсветки | 2 |
| Световой поток | 600800 лм |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вес | 200 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-20
Переваги
Відправляли довше обіцяного