
Керамічний електрочайник від мережі, 1,5л, 1000Вт, SK-09008 / Дисковий чайник електричний
Продавець: HUGO
775,1 ₴1 107,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234583773
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Керамічний електрочайник від мережі, 1,5л, 1000Вт, SK-09008 / Дисковий чайник електричний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Электрочайник |
| Объем | 1.5 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Материал корпуса | Керамика |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 0.68 м |
| Рисунок на корпусе | Да |
| Высота | 215 мм |
| Вес | 1.7 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20