
Керамічний тепловентилятор 1200Вт, 2 режими / Обігрівач електричний / Електрообігрівач
Продавець: HUGO
355,14 ₴507,34 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 234576272
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Керамічний тепловентилятор 1200Вт, 2 режими / Обігрівач електричний / Електрообігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 280 мм |
| Количество режимов работы | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 22 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Настольный, Напольный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-11
Все пройшло добре. Але Укрпошта як завжди. Знижка яку дав продавец на доставку в них не спрацювала. Чомусь я не здивований.
2026-02-21
2026-02-02
Отримали швидко.Працює тихо,майже не чутно і добре нагріває кімнату.Сподобався.
2026-01-20
Ще не вмикала, гріється
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-20
Неправильно вказана інформація про тепловентилятор
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного2026-01-18
Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-12
Швидке оформлення.
Переваги
Товар був у наявності