
Кнопка старт стоп з іммобілайзером SMART START SYSTEM / Автомобільна кнопка для запуску та зупинки двигуна
Продавець: HUGO
499 ₴712,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 234571248
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кнопка старт стоп з іммобілайзером SMART START SYSTEM / Автомобільна кнопка для запуску та зупинки двигуна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Цвет кнопки | Черный |
| Подсветка | Да |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Высота | 52 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Атмосферное давление | 86-106 кПа |
| Относительная влажность | 10%-95% |
| Рабочая частота | 433,92 МГц |
| Цвет подсветки | Голубой |
| Совместимость с сигнализацией | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-06
Переваги
Актуальний опис