
Колонка Bluetooth з RGB підсвічуванням та водозахистом Hopestar Party100 50Вт Чорна
Продавець: Kanctovar
3 499 ₴4 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6925/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Колонка Bluetooth з RGB підсвічуванням та водозахистом Hopestar Party100 50Вт Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hopestar |
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 50 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Интерфейсы | micro USB, AUX-вход, USB |
| Минимальная частота | 70 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Особенности | Функция громкой связи, FM-приемник |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 241 мм |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 236 мм |
| Цвет | Черный |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались





