
Компактний обігрівач мережевий, 500Вт, Помаранчевий / Настільний електроконвектор.
Продавець: HUGO
365 ₴521,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234572947
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Компактний обігрівач мережевий, 500Вт, Помаранчевий / Настільний електроконвектор.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Количество режимов работы | 1 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Состояние | Новое |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Высота | 142 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Глубина | 141 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07