
Комплект 2шт Кутова полиця у ванну 28 х 22 х 5,5см / Металева настінна поличка для ванної кімнати
Продавець: HUGO
439,92 ₴628,46 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234574296(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комплект 2шт Кутова полиця у ванну 28 х 22 х 5,5см / Металева настінна поличка для ванної кімнати». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | угловая |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Настенный крепеж | Да |
| Основной цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Высота | 43 мм |
| Корпус (каркас) | металл |
| Влагоустойчивость | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-06
Не держится на стене
Переваги
Товар не відповідав опису