
Комплект 2шт Вбудований світильник з датчиком руху (88х88 мм) HA-109 / Точковий світильник світлодіодний
Продавець: HUGO
399,07 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234575925(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комплект 2шт Вбудований світильник з датчиком руху (88х88 мм) HA-109 / Точковий світильник світлодіодний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 88 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность лампы | 0.35 Вт |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Встраиваемый |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Ширина | 88 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-26
товар в1дпов1дае опису. як1сна робота продавця.- рекомендую
