
Комплект 2шт WiFi Камера відеоспостереження, з датчиком руху A6 4MP / Вулична поворотна IP камера
Продавець: HUGO
1 065,33 ₴1 521,9 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234565467(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Комплект 2шт WiFi Камера відеоспостереження, з датчиком руху A6 4MP / Вулична поворотна IP камера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип камеры | IP |
| Форм-фактор | Поворотный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Разрешающая способность (Мп) | 4 |
| Формат сжатия | H.264 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 30 м |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Да |
| Разрешение матрицы | 2560х1920 |
| Количество мегапикселей | 5 Мп |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Порт для SD-карты | Да |
| Антивандальный корпус | Нет |
| Подогрев корпуса | Нет |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP66 |
| Угол поворота | 300 град. |
| Угол наклона | 90 град. |
| Длина | 139 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Высота | 89 мм |
| Программа для подключения смартфона | V380 Pro |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-18
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-12
Щиро вдячні за вашу увагу та довіру. Ми працюємо для вас!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності