
Комплект зарядний пристрій АА JIABAO JB-212 з 4 Акумуляторами Ni-MH AA 1.2V 2500mAh Ni-MH 1.2V 2500mAh
Продавець: Velotrend
299 ₴349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 8704/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Комплект зарядний пристрій АА JIABAO JB-212 з 4 Акумуляторами Ni-MH AA 1.2V 2500mAh Ni-MH 1.2V 2500mAh». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 65 мм |
| Длина | 110 мм |
| Дополнительные функции | Защита от перезаряда, Защита от короткого замыкания, Защита от переполюсовки, Защита от перегрева |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 4 шт |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Масса | 120 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 1.4 В |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Ni-MH |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Типоразмер аккумулятора | AAA, AA |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-04-21
2026-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2026-02-13
Отримав, все працює, можу рекомендувати Velotrend!!!
2025-11-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-29
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності
