
Комп'ютерні колонки JEDEL S-578 з USB-живленням та ефектним підсвічуванням / Акустична система для комп'ютера / Колонки для
Продавець: HUGO
259 ₴370 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234591318
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Комп'ютерні колонки JEDEL S-578 з USB-живленням та ефектним підсвічуванням / Акустична система для комп'ютера / Колонки для». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Импеданс | 4 Ом |
| Акустическое оформление | Открытого типа |
| Высота | 122 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 90 Гц |
| Мощность | 3 Вт |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Компьютерная |
| Тип акустической системы | Активная |
| Чувствительность | 60 дБ |
| Ширина | 71 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності