
Кондиціонер охолоджувач повітря 120W з пультом керування та баком для води 5.5 л Germatic SK-001J
Продавець: Kanctovar
3 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14925/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Кондиціонер охолоджувач повітря 120W з пультом керування та баком для води 5.5 л Germatic SK-001J». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Моноблок |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Мощность охлаждения | 120 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип управления | Электронное |
| Автоматический режим работы | Нет |
| Ночной режим работы | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Регулировка направления потока воздуха | ручная |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 120 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Размеры | 24 × 20 × 56 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-24
Переваги
Гарне обслуговування





