
Кондиціонер охолоджувач повітря на 3 швидкості обдування з таймером LZ05EX 50W 5.5 л
Продавець: Kanctovar
1 899 ₴2 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 0154/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Кондиціонер охолоджувач повітря на 3 швидкості обдування з таймером LZ05EX 50W 5.5 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Кондиціонер охолоджувач повітря 120W з пультом керування та баком для води 5.5 л Germatic SK-001J

Кондиціонер охолоджувач повітря LZ06EX 85 Вт переносний з пультом керування та двома акумуляторами холоду
ШІ 82Кондиціонер охолоджувач повітря DH101R 50 Вт переносний з пультом керування та 2 акумуляторами холоду
📋 Технічні характеристики
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Моноблок |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Мощность охлаждения | 50 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Электронное |
| Таймер | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 50 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Размеры | 270 х 235 х 540 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-07-27
2025-07-25
2025-07-14
Передзвонили швидко, проконсультували , відправили наступного дня. Все працює. Дякую).
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


