
Контактний притискний гриль 6 в 1 RAF R.2690 зі змінними панелями
Продавець: Kanctovar
1 399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2690/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Контактний притискний гриль 6 в 1 RAF R.2690 зі змінними панелями». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагреваемой поверхности | Сэндвич панели, Ребристая плита |
| Вариант установки | Настольный |
| Состояние | Новое |
| Хранение дополнительных плиток на корпусе | Нет |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Лоток для жира | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Ширина рабочей поверхности | 220 мм |
| Глубина рабочей поверхности | 130 мм |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець




