
Контактний притискний гриль R240, 1000W / Електрогриль з антипригарним покриттям для барбекю
Продавець: GoodChoise
625,2 ₴893,15 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234572251
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Контактний притискний гриль R240, 1000W / Електрогриль з антипригарним покриттям для барбекю». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Электрический контактный гриль |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Вариант установки | Настольный |
| Состояние | Новое |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Ширина | 260 мм |
| Глубина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-12
Товар відповідає опису. Трохи були затримки з відправленням, але не критично.
Переваги
Актуальна ціна
